تبلیغات
.: @ :. هـــپـــلـــی دات آی آر .: @ :. - زن چینی 64 سال گلوله ای را در جمجمه خود تحمل کرد


عضویت در خبرنامه : با عضویت در خبرنامه سایت تمامی مطالب سایت + مطالب ویژه اعضا به ایمیل شما ارسال میشود.

نام :
ایمیل:
           

WwW.HAPALY.IR

کد بنر سایت

wWw.HAPALY.Ir

گلوله جنگی که 64 سال در جمجمه زن فقیر چینی جا خوش کرده بود سرانجام باتلاش پزشکان، بیرون کشیده شد.

گلوله جنگی که 64 سال در جمجمه زن فقیر چینی جا خوش کرده بود سرانجام باتلاش پزشکان، بیرون کشیده شد.

جین گوانگ نیگ (Jin Guangying) که حالا 77 ساله است یک روز بهاری سال 1943 میلادی، همزمان با جنگ جهانی دوم برای دیدن مادربزرگش در ایالت جیانگ سو ازخانه بیرون رفت. بین راه یکی از سربازان ارتش ژاپن به طرف دختر چینی که آن زمان فقط 13 سال داشت شلیک کرد و او بیهوش شد.
جین که به طور معجزه آسا زنده مانده بود با کمک مردم به بیمارستان برده شد اما پزشکان متوجه نشدند یک گلوله در جمجمه اش جا گرفته است. بنابراین سر او را باندپیچی کردند و دیگر هیچ.
جین بعدها دچار سردردهای بسیارشدید و هذیان گویی شد و خانواده اش خیال کردند دیوانه شده است. ازطرفی آنقدرفقیربودندکه برای تکمیل درمان، اقدام لازم انجام ندادند و در این مدت بسیار طولانی جین بارداروهای گیاهی کمی آرام می گرفت و دوباره به گریه و زاری می افتاد.
سر درد های این شهروند که بعدها ازدواج کرد و صاحب فرزند ونوه هم شد ادامه یافت و او سرانجام سراغ یک متخصص مغزو اعصاب رفت.
جین بااین فرضیه که دچار تومور مغزی است تحت آزمایش و سی تی اسکن قرار گرفت و درنتیجه پزشکان بادیدن گلوله جنگی در جمجمه اش به چشمان خود شک کردند! مگر می شود یک نفر باگلوله ای در سر 64 سال زندگی کرده باشد؟
گلوله، طی جراحی نفسگیر از جمجمه زن بیچاره بیرون کشیده شد و کارشناسان نظامی در نان جینگ تایید کردند. ژاپنی های این نوع تیر را درجنگ جهانی دوم شلیک می کردند .خانواده جین به خاطر رنج هایی که این زن طی 64 سال تحمل کرد می خواهند از دولت ژاپن غرامت بگیرند.

16 می 2007


A Chinese woman, 77, who rushed to hospital with a headache was x-rayed to hit upon a bullet that was in her head for 64 years. Jin Guangying, a grandmother from Shuyang town, Jiangsu province remembers the episode that took place through the World War II in 1943

مرتبط با : اخبار  -  زن  -  گلوله  -  سر  - 

نویسنده : Admin | تاریخ : 1388/01/14 | موضوع: دانستنی ها | | نظرات ()|
CopyRight © 2008 - 2009
HAPALY.IR - Iranian fuuny Website , All Rights Reserved
RSS | Email | Powered By HAPALY.IR | Design By Mojtaba Sedaghat